אודות ספרק טויס צעצועים חינוכיים לילדים - Spark Toys
חברת ספרק טויס נוסדה בשנת 2008 מתוך מטרה ליצור ליין משחקים התפתחותיים ייחודים לתינוקות, ילדים ופעוטות באכפתיות ואהבה.
ספרק טויס, משחקים התפתחותיים, ילדים, צעצועים, פעוטות
27
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-27,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-4409
 

אודות

מי אנחנו ספרק צעצועים

חברת ספרק טויס נוסדה בשנת 2008 מתוך מטרה ליצור ליין משחקים התפתחותיים ייחודים לתינוקות,ילדים ופעוטות באכפתיות ואהבה. ספרק טויס מפתחת צעצועים התפתחותיים חינוכיים ובטוחים לכל העולם.
אנחנו מבינים שלבחור את הצעצוע החינוכי הנכון עבור ילדך זאת משימה רצינית וחשבה במעלה. חברת ספרק טויס מספקת ליין רחב של צעצועים חינוכיים התפתחותיים, איכותיים, המשעשעים מאתגרים ומציתים את הדמיון.
כל הצעצועים שלנו מיוצרים בדרך אשר מספקת לילדך את הצרכים הקוגנטיבים, רגשיים ופיזיים, ונותנים לילדך עולם רחב של קולות צלילים ותכנים שמותאמים במיוחד לשלב ההתפתחותי השלו.
אנחנו יכולים להבטיח לכם שכל הצעצועים שלנו הם בעלי תו תקן מחמיר, איכותי ועם ערך התפתחותי. כל הצעצועים מכילים תכנים מקוריים, ייחודים וחינוכיים המותאמים לשלב ההתפתחותי הנכון של הילד .
כל הצעצועים הם צעצועים דוברי שפה ומכילים תכנים של לימוד שפה, מספרים, צבעים וכיו”ב ,כך שהילד גם לומד תוך כדי שמיעה, תרגול והתנסות.
המטרה המרכזית שלנו היא לפתח צעצועים התפתחותיים שיציתו את הדמיון, יצירתיות וההתפתחות של ילדך.

דילוג לתוכן